Slide 1

ETÜT MERKEZİ

Her çocuğun yaş özelliklerini ve hazırbulunuşluk düzeyini dikkate almadan öğretme girişiminde bulunmak onun doğasına aykırı bir girişimdir. Bu anlayıştan hareketle yaptığımız bilimsel çalışma ve danışmanlıkla yürüttüğümüz vizyon geliştirme çabalarını tamamlamış bulunmaktayız. Uzun yıllar Özel Eğitim sektörü deneyimi olan öğretmenler grubu tarafından kurulan kurumumuz Ankara Keçiören’de Vip Kurs hizmeti ve Etüt konsepti üzerine kurulmuştur. Akademik anlayışımız gereği öğrenciyi müşteri olarak değil; “geleceğimizin teminatları” olarak görmekteyiz. Disiplin ve profesyonellik olmazsa olmazımızdır.

Misyonumuz

Hür düşünceye sahip, araştırma yönü kuvvetli, sorgulayan, ahlaki davranışlar edinmiş, kapasitesini geliştirme hedefini benimsemiş kendi kültürüne ve dünya kültürlerine saygılı yurttaş ve bireyler yetiştirmek temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Bireylerin öğrenmek istedikleri ya da öğrenmek zorunda olduğu içerikleri severek öğrenmelerini sağlayarak yenilikçi çağdaş metodlar uygulayarak mutlu başarılı nesiller yetiştirmek en önemli hedefimizdir.
Slide 1
EĞİTİMLERİMİZ
Rehberlik
1 İMZA KURS - ETÜT MERKEZİ
Bize Ulaşın
Karagahtepe Mah. Sanatoryum Cd. No:9 06120 Keçiören / ANKARA
info@1imzakurs.com