Slide 1
İLKOKUL ( Etüt )

Eğitimde başarı okul aile işbirliğine bağlıdır. Ancak günümüzde ailelerin öğrencilerin ders ve ödevlerine katkısı  doğaldır ki farklılık arz etmektedir. Anne ve babası çalışan bir öğrenci yoğun bir okul temposundan sonra eve geldiğinde, ders çalışma ve ödev yapması çoğu zaman uygun olamamaktadır. Başta akıllı telefon, televizyon ve diğer cihazlarla vakit geçirmek gibi faktörler daha ağır bastığı için ve ebeveynlerin de yeterli vakit ayıramamasından dolayı öğrenciler verimli bir şekilde ders çalışamamaktadırlar.
Etüt merkezlerinde yapılan planlı çalışma programı çerçevesinde öğrencinin okulda verilen ödevleri ve diğer çalışmaları etüt merkezimizde düzenli şekilde yapması sağlanmaktadır. Sorumlu öğretmenler kontrolünde anlamadığı konu ve soruları tekrar sorarak öğrenme imkânı bulmaktadır. Öğrencilerimiz etüt merkezimizde bulunduğu süre zarfında sadece o güne ait dersler değil diğer dersler konusunda da eksiklerini tamamlama imkânına sahip olmaktadır.
Öğrencilerimiz ödev ve ders çalışmalarını etüt merkezimizde tamamladıkları için ailesiyle rahatlıkla vakit geçirme imkânı bulmakla birlikte akşamları yapmak istedikleri sosyal faaliyetlere de daha çok zaman ayırma imkânı bulmaktadırlar. Etüt merkezimizde tüm öğrencilerimize planlı bir şekilde etüt programları uygulanmaktadır. Ayrıca servis ve yemek imkanımız bulunmaktadır.

Image is not available

Detaylı bilgi için